Göz kamaştırıcı Ev Kaçış

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 3.8.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Bu mükemmel oyun sayesinde boş zamanlar artık çok daha hızlı, eğlenceli ve heyecanlı geçecek.

 Mükemmel bir evde yalnız başınıza kilitli kalmak size nasıl hissettirir? O anda ne yaparsınız ? Evde kalmaya devam mı edersiniz yoksa o evden kaçmaya mı çalışırsınız? İşte bu oyun da tam bu konu üzerine kurulmuştur. Fakat bu göz kamaştırıcı güzel evden sizin bir an önce çıkmanız lazım.  Pek çok zorlu göreve sahip olan bu oyunda başarılı olmak için çaba sarf etmeniz gerekmekte. Her yönden eğlenceli olan bu harika oyunda sizi bekleyen bazı sürprizler de bulunmaktadır.

  Kaliteli, güvenilir ve aynı zaman da eğlenceli olan bu oyunu sizler de hayran kalacaksınız. Zamanı eğlenceli geçirmek için bire bir olan bu harika oyun becerilerinizi geliştirmekte. Bu mükemmel oyunda yapmanız gereken en önemli görev evden bir an önce kaçmak. Bunun için size size yardımcı olacak bazı aletler bulunmakta. Bu aletleri bulmak da tamamen sizin görevinizi. Bu yüzden bu oyunu oynarken çok dikkatli olmalı ve zamanı gerçekten iyi kullanmalısınız. 

 Siz de kendinize güveniyor ve verilen görevleri yaparak bu evden kaçabileceğinizi düşünüyorsanız bu oyuna hiç zaman kaybetmeden sahip olmalısınız. Bunun için ise yapmanız gereken şey çok basit. Tek tuşa basarak bu oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Göz kamaştırıcı Ev Kaçış indir